Fr 2015-06-19 16:45 |
ROD-3 |
84 |
Svartskog -
Teledølene
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 17:15 |
ROD-3 |
81 |
Strømmen er drømmen - 2 -
Svartskog
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 17:30 |
ROD-1 |
51 |
Køllekameratene -
Norwegian Penguins Hockey 2
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 18:30 |
ROD-1 |
53 |
Skien innebandyklubb2 -
Køllekameratene
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 18:45 |
ROD-3 |
83 |
Torp Ninjaz -
Strømmen er drømmen - 2
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 19:00 |
ROD-4 |
96 |
Helgelandsmoen Oilers -
Kjøttkøllane
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 19:30 |
ROD-6 |
128 |
Strømmen er drømmen - 1 -
Team Ralph
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 19:45 |
ROD-2 |
68 |
Søndre Vikings -
Oslofjorden Speckhoggers
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 20:00 |
ROD-4 |
95 |
Lucky Loosers -
Dinnerbay Power Rangers
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 20:15 |
ROD-5 |
111 |
Miks-fighters -
Monolittene
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 20:30 |
ROD-1 |
55 |
Køllekameratene -
Jessheeeeeim 1
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 21:30 |
ROSA-1 |
142 |
Natt&Dag -
Powerpoff girls!
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 21:45 |
ROD-4 |
100 |
Helgelandsmoen Oilers -
Dinnerbay Power Rangers
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Fr 2015-06-19 22:00 |
ROD-2 |
71 |
Søndre Vikings -
Skien innebandyklubb
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 08:45 |
ROD-3 |
88 |
Solveien IBK -
Torp Ninjaz
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 09:00 |
ROD-3 |
89 |
Svartskog -
Jessheeeeeim 2
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 09:15 |
ROD-2 |
73 |
Goldfish -
Søndre Vikings
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 09:30 |
ROD-5 |
119 |
Monolittene -
Christiania
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 10:30 |
ROD-2 |
76 |
Goldfish -
Skien innebandyklubb
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 10:45 |
ROD-5 |
122 |
Christiania -
Miks-fighters
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 11:00 |
ROD-4 |
108 |
Sandefjord ibk -
Lucky Loosers
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 11:15 |
ROD-2 |
72 |
Brodd IBK -
SurfeRoza
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 11:30 |
ROD-5 |
110 |
Norwegian Penguins Hockey -
Jessheeeeeim 3
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 12:15 |
ROSA-4 |
178 |
The first ladies -
De små blå vol.2
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 12:30 |
ROD-2 |
74 |
Skien innebandyklubb -
Brodd IBK
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 13:45 |
ROD-2 |
77 |
Brodd IBK -
Oslofjorden Speckhoggers
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 14:00 |
ROSA |
193 |
Nittedal Gogogirls -
Sagene Lager
|
Salming |
Bjørn Einar |
A-sluttspill kvalikk 2 |
Lö 2015-06-20 14:15 |
ROSA |
195 |
Super forvirra høner -
victorious secret
|
Salming |
Bjørn Einar |
A-sluttspill kvalikk 4 |
Lö 2015-06-20 14:45 |
ROD-6 |
133 |
Team Palmekysten -
Strømmen er drømmen - 1
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 15:00 |
ROD-1 |
63 |
Skien innebandyklubb2 -
Siste time fredag
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 15:15 |
ROSA |
197 |
Erre herre er party -
Nittedal Gogogirls
|
Salming |
Bjørn Einar |
A-1/4 Final 2 |
Lö 2015-06-20 16:15 |
ROD-2 |
70 |
Oslofjorden Speckhoggers -
Goldfish
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 16:30 |
ROSA |
201 |
Sagene Pale Ale -
De små blå vol.2
|
Salming |
Bjørn Einar |
A-Semifinal 2 |
Lö 2015-06-20 16:45 |
GUL |
190 |
Team Sommerbandy -
Team Preben
|
Salming |
Bjørn Einar |
Semifinal 2 |
Lö 2015-06-20 17:00 |
ROD-6 |
129 |
Kortoe´s Disipler -
Rekruttene
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 17:15 |
ROD-3 |
86 |
Torp Ninjaz -
Svartskog
|
Salming |
Bjørn Einar |
|
Lö 2015-06-20 17:45 |
GUL |
191 |
SBIOA Innebandy -
Team Preben
|
Teamdesign.no |
Bjørn Einar, Inge |
Finale |
Lö 2015-06-20 18:00 |
ROD |
182 |
Strømmen er drømmen - 2 -
Rekruttene
|
Salming |
Bjørn Einar |
RØD-kvalikk-2 |
Sö 2015-06-21 10:15 |
ROD |
22 |
Team Palmekysten -
Jessheeeeeim 2
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/16-final 6 |
Sö 2015-06-21 10:30 |
ROD |
19 |
Torp Ninjaz -
Team Ralph
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/16-final 3 |
Sö 2015-06-21 10:45 |
ROD |
26 |
Goldfish -
Elektro TT
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/16-final 10 |
Sö 2015-06-21 11:00 |
ROD |
29 |
Køllekameratene -
Søndre Vikings
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/16-final 13 |
Sö 2015-06-21 11:15 |
ROD |
32 |
Brodd IBK -
Skien innebandyklubb2
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/16-final 16 |
Sö 2015-06-21 12:15 |
ROSA |
137 |
Chunky Monkeys -
BI-jentene
|
Salming |
Bjørn Einar |
B-1/4-final 4 |
Sö 2015-06-21 12:30 |
ROD |
42 |
Monolittene -
Norwegian Penguins Hockey
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/4-final 2 |
Sö 2015-06-21 12:45 |
ROD |
44 |
Køllekameratene -
Brodd IBK
|
Salming |
Bjørn Einar |
1/4-final 4 |
Sö 2015-06-21 13:00 |
ROSA |
139 |
Team Twerk -
BI-jentene
|
Salming |
Bjørn Einar |
B-Semifinal 2 |
Sö 2015-06-21 13:15 |
ROD |
46 |
Kortoe´s Disipler -
Brodd IBK
|
Salming |
Bjørn Einar |
Semifinal 2 |
Sö 2015-06-21 13:45 |
ROD |
48 |
Norwegian Penguins Hockey -
Brodd IBK
|
Salming |
Bjørn Einar |
3/4-plass |